O Energy4U

Marka Energy4U mimo swojego młodego wieku zyskuje coraz większe grono zadowolonych Klientów. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości dostarczanych produktów. To co nas wyróżnia na rynku to bardzo niski procent reklamacji, rozsądne ceny. Warto podkreślić, że wg prowadzonych przez nas statystyk, za sprzedaż w okresie III oraz IV kwartału 2009 roku nasze zasilacze  osiągnęły wynik zaledwie 0,6% reklamacji.

Dedykowane zasilacze sieciowe Energy4U idealnie zastąpią oryginalny zasilacz dostarczony z notebookiem przez producenta w przypadku, gdy ten ulegnie uszkodzeniu lub zostanie zagubiony.  Równie dobrze spełnią one swoją rolę jako drugi zasilacz, który zwiększy komfort korzystania z notebooka. Używając oddzielnych zasilaczy w biurze i domu unikniesz codziennego zwijania/rozwijania przewodów i transportowania zasilacza z miejsca na miejsce. Zasilacze Energy4U spełniają wszelkie wymagane normy dla urządzeń tego typu, co przekłada się na ich jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Baterie Energy4U podobnie jak zasilacze sieciowe również odznaczają się wysoką jakością i trwałością. Dzięki zastosowaniu w akumulatorach  Energy4U wysokiej jakości ogniw klasy A zapewniają one nie tylko ponadprzeciętną wydajność, ale również długi czas użytkowania bez znaczących strat pojemności. Nowoczesne ogniwa Li-Ion powodują, że bateria Energy4U jest lżejsza niż starszego typu baterie z ogniwami Ni-MH, przy czym czas pracy baterii uległ wydłużeniu. Jak prawidłowo używać baterii przeczytasz tutaj. Dzięki ogniwom Li-Ion baterie Energy4U pozbawione są tzw. "efektu pamięci" co powoduje, że teraz dłużej można cieszyć się wyższą wydajnością. Do produkcji baterii wykorzystywane są jedynie fabrycznie nowe elementy - obudowa, układy elektroniczne, ogniwa i inne, z których zbudowana jest bateria. Taka strategia pozwala nam zagwarantować, że nasze baterie będą służyły bezawaryjnie przez cały okres ich użytkowania.

Zapraszamy do zakupów u naszych Partnerów handlowych.

Zespół Energy4U.pl